Pompy Ciepła

Nieustannie rosnące ceny paliw kopalnych, ropy i gazu oraz wzmożona emisja zanieczyszczeń do środowiska naturalnego daje wyraźny sygnał: już najwyższy czas zacząć myśleć o alternatywnych sposobach pozyskiwania energii.

Energia odnawialna jest energią przyszłości, a pompy ciepła są idealnym rozwiązaniem, aby efektywnie i ekologicznie wykorzystać tę bezpłatną energię do ogrzewania naszych domów. Dzięki nim chronimy środowisko naturalne, swój portfel i stajemy się bardziej niezależni od międzynarodowych uwarunkowań polityczno-ekonomicznych.

Nieważne, czy chodzi o pompy ciepła typu glikol-woda, czy powietrze-woda, marka Buderus zawsze gwarantuje wyjątkową jakość, wydajność i długowieczność. Pompy ciepła marki Buderus są kompletnymi urządzeniami. Pozyskiwanie ciepła jest nie tylko oszczędne i wydajne, ale i wyjątkowo proste. Oto co znaczy 30 lat doświadczenia w technologii pomp ciepła.

 

Nasza jakość zaczyna się od koncepcji. Właściwa koncepcja musi być wdrażana konsekwentnie, bo tylko wtedy prowadzi do sukcesu. Własnie dlatego marka Buderus wdrożyła własne oprogramowanie, które optymalizuje dobór urządzeń do wymogów klienta i parametrów pracy pompy ciepła – oczywiście przy uwzględnieniu lokalnych warunków klimatycznych dla każdego regionu. Zaufaj nam, a docenisz nie tylko produkty, ale także serwis, który tworzą eksperci w dziedzinie pomp ciepła.