wyprzedaż Uwaga zmiana! W związku z przeniesieniem firmy, podajemy nowe numery telefonów: kotłownie gazowe i pompy ciepła - 606 342 191, kotłownie węglowe i peletowe - 662 216 938.

Pompy ciepła z montażem już od 19 900 zł

Sprawdź to

Montaż - VAT 8%

Firma nasza oferuje nie tylko sprzedaż, a także - a może przede wszystkim - montaż oferowanych urządzeń i systemów. Dla klientów, którzy zdecydują się na zamówienie usługi montażu do zakupionych produktów istnieje możliwość naliczenia VAT 8% zamiast 23%.

Zlecenie wykonania kompleksowej usługi typu "sprzedaż + montaż" jest bardzo korzystne dla inwestora, gdyż:

  • jest tylko jeden gwarant na wykonaną usługę i zainstalowane urządzenia (nie ma "rozmywania" odpowiedzialności)
  • nie ma problemu z transportem zwłaszcza wielkogabarytowych artykułów
  • nie ma konieczności szukania oddzielnie potrzebnych materiałów, "dokupowania" brakujących rzeczy itp - firma instalatorska zapewnia wszystkie materiały i gwarantuje ich jakość
  • wykonawca zapewnia usługę "na gotowo" tzn od doradztwa, poprzez montaż po uruchomienie i przeszkolenie przyszłych użytkowników
  • zakup "z usługą" opodatkowany jest podatkiem VAT w wysokości 8%, w odróżnieniu od stawki 23% naliczanej przy samym zakupie. Oszczędzamy w ten sposób od 15% ceny materiałów
  • przy kompleksowej usłudze jest możliwość uzyskania większych rabatów na montaż

W przypadku sprzedaży połączonej z montażem konieczne jest wcześniej wykonanie wyceny całej usługi. Więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce "Kosztorysowanie"
 
Po wykonaniu wyceny i ostatecznym uzgodnieniu zakresu prac hydraulicznych konieczne jest spisanie umowy i zostawienie zaliczki w wysokości 10% wartości inwestycji. Termin realizacji najczęściej wynosi od 2 do 4 tygodni, ostateczne rozliczenie robimy najczęściej w kilka dni po zakończeniu prac. Istnieje możliwość rozliczenia gotówką lub przelewem. Wraz z fakturą dajemy gwarancję 24 miesięcy na nasze prace, oprócz oczywiście osobnych gwarancji związanych z poszczególnymi urządzeniami (kocioł c.o., bojler itp).
 
UWAGA: zakup montażu z VAT 8% dotyczy wyłącznie osób fizycznych, montaż realizowany dla firm jest objęty stawką VAT w wysokości 23%!

wyprzedaż Uwaga zmiana! W związku z przeniesieniem firmy, podajemy nowe numery telefonów: kotłownie gazowe i pompy ciepła - 606 342 191, kotłownie węglowe i peletowe - 662 216 938.