wyprzedaż Uwaga zmiana! W związku z przeniesieniem firmy, podajemy nowe numery telefonów: kotłownie gazowe i pompy ciepła - 606 342 191, kotłownie węglowe i peletowe - 662 216 938.

Pompy ciepła z montażem już od 19 900 zł

Sprawdź to

Kosztorysowanie

Wybór odpowiedniego kotła i urządzeń to jeszcze nie wszystko; by instalacja działała poprawnie, konieczne jest poprawne dopasowanie do siebie poszczególnych elementów instalacji, a także profesjonalny montaż. Firma KOMFORT oferuje Państwu nieodplatne doradztwo w zakresie świadczonych przez nas usług, połączone z kosztorysowaniem robót instalacyjnych. W zależności od zakresu wyceny oferujemy poniższe możliwości:

 KOTŁOWNIE, SOLARY, WKŁADY KOMINKOWE, PRZERÓBKI INSTALACJI


Aby pomóc Państwu podjąć decyzję proponujemy wykonanie wyceny interesującej Państwa usługi (montaż kotła c.o., wymiana instalacji, montaż kolektorów słonecznych itd) na podstawie wizji lokalnej budynku. Taka wycena jest całkowicie nieodpłatna i odbywa się jeszcze przed podpisaniem wiążącej obie strony umowy.
 
Na taką wycenę najlepiej umówić się bezpośrednio w naszej firmie w Częstochowie lub Działoszynie, gdzie można porozmawiać z doradcą, pooglądać kotły i wstępnie zdecydować się na jakiś konkretny model.


Wszystkie oferowane przez nas kotły i systemy opisane są także na naszej stronie www, po zapoznaniu się zatem z naszą ofertą istnieje także możliwość
telefonicznego umówienia się na wycenę.
34-324 49 00 Częstochowa          lub           43-84 14 148 Działoszyn

 NOWE DOMY


W przypadku nowopowstających budynków mieszkalnych powierzenie wykonania kompletnej instalacji grzewczej i wodno-kanalizacyjnej jest szczególnie korzystne. W takim przypadku najlepiej zacząć od wyceny instalacji na podstawie projektu budowlanego, ze zwymiarowanymi poszczególnymi pomieszeniami i zaznaczonym ich układem. Taki projekt należy zostawić w naszej firmie w Częstochowie lub Działoszynie (w razie potrzeby wystarczą kserokopie rzutów kondygnacji i jeden przekrój), i w ciągu 2-3 dni zostanie opracowana wstępna wycena według wytycznych Klienta. Całą rzecz można także załatwić poprzez pocztę elektroniczną. Oczywiście także w przypadku nowych domów proponujemy omówienie wyceny na budowie w terminie późniejszym, jeszcze przed podpisaniem umowy. Całość jest oczywiście nieodpłatna!

wyprzedaż Uwaga zmiana! W związku z przeniesieniem firmy, podajemy nowe numery telefonów: kotłownie gazowe i pompy ciepła - 606 342 191, kotłownie węglowe i peletowe - 662 216 938.