wyprzedaż Uwaga zmiana! W związku z przeniesieniem firmy, podajemy nowe numery telefonów: kotłownie gazowe i pompy ciepła - 606 342 191, kotłownie węglowe i peletowe - 662 216 938.

Pompy ciepła z montażem już od 19 900 zł

Sprawdź to

Od kilku lat cieszące się ogromną popularnością powietrzne pompy ciepła z instalacjami w wykonaniu naszej firmy. Galeria na bieżąco aktualizowana o nowe inwestycje.

serwis komfort

KOMFORT Technika Grzewcza dysponuje profesjonalnym, doskonale wyposażonym serwisem

Montaż instalacji gazowych składa sie z części zewnętrznej, oraz wewnętrznej. Część zewnętrzna to odcinek układany w ziemi, od szafki gazowej z licznikiem z reguły montowanej w linii ogrodzenia terenu, a ścianą budynku. Z kolei część wewnętrzną nazywamy instalację prowadzoną w budynku, najczęściej z podejściem do kotła oraz kuchni gazowej. Montaż instalacji gazowej w budynku wymaga wcześniejszego wykonania projektu.

Oprócz domów ogrzewanych gazem, węglem czy drewnem mamy także do czynienia z budynkami, gdzie w kotłowni łączone są różne źródla ciepła. Pomimo wyższych kosztów wykonania, inwestorzy zyskują wówczas możliwość wyboru sposobu ogrzewania, w zależności od sytuacji. Poniżej przedstawiamy przykłady takich rozwiązań.

Kanalizacja w budynku ubojni - konieczne było przebudowanie kanalizacji w już istniejącym i działajacym zakładzie, celem przygotowania pod późniejszą rozbudowę obiektu.

Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła (rekuperatorem) staje się coraz bardziej powszechnym systemem instalowanym w nowobudowanych domach. Celem jest oczywiście zmniejszenie zapotrzebowania na ciepło budynku (niższe koszty ogrzewania), a także poprawa jakości powietrza w pomieszczeniach. Poniżej prezentujemy galerię z montażu systemu wentylacji z rekuperacją.

Zdjęcia niektórych zamontowanych przez naszą firmę kotłowni gazowych.

Nie ma dwóch takich samych kotłowni - dobór kotła, zastosowany osprzęt, szczegóły montażu zależą od upodobań inwestora, oraz możłiwości technicznych i architektonicznych. Spośród wielu realizacji kotłowni na paliwa stałe wybraliśmy poniżej kilkanaście, by pokazać różnorodność tematu. Są to głównie kotłownie automatyczne (z kotłem wyposażonym w podajnik), choć nie brakuje także kotłów zasypowych.

Montaż podstawowych instalacji w budynku - centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjnej.

Kominek w salonie tworzy miła, ciepłą atmosferę w domu, jest więc często instalowanym urządzeniem w nowobudowanych domach. Montaż samego wkładu kominkowego powietrznego jest bardzo prosty, natomiast warto rozważyć wykorzystanie ciepłego powietrza do ogrzewania pomieszczeń - w takim przypadku potrzebne są kanały dystrybucyjne, oraz anemostaty w pomieszczeniach, gdzie ma ten system działać.

Strony

wyprzedaż Uwaga zmiana! W związku z przeniesieniem firmy, podajemy nowe numery telefonów: kotłownie gazowe i pompy ciepła - 606 342 191, kotłownie węglowe i peletowe - 662 216 938.