Pompy ciepła z montażem już od 19 900 zł

Sprawdź to

KOMFORT na Ogólnopolskich Dożynkach Jasnogórskich

W dniach 1-2 września 2018 roku w Częstochowie odbyła się XXVII Krajowa Wystawa Rolnicza (Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie), na której we współpracy z firmą METAL-FACH przedstawialiśmy nowe rozwiązania w kotłach na paliwo stałe oraz nowoczesne instalacje oparte na pompach ciepła. Mieliśmy okazję dotrzeć do wielu osób zainteresowanych wymianą starego źródła ciepła na nowe, jednocześnie doradzając w kwestii odpowiedniego doboru i instalacji.

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie naszym stoiskiem wszystkim gościom w Częstochowie!

Autoryzowane Partnerstwo Handlowe BUDERUS

Buderus Częstochowa Kotły Gazowe Pompy CiepłaTak samo jak w poprzednich latach, również w tym roku oferujemy Państwu sprzedaż urządzeń, profesjonalny montaż i autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń marki Buderus.

Jeśli szukają Państwo wykonawcy instalacji i kotłowni gazowej, instalacji pompy ciepła, wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła lub instalacji kolektorów słonecznych niemieckiego producenta, zapraszamy do kontaktu i naszych salonów sprzedaży! 

Najnowsze pompy ciepła w naszych salonach

Nowoczesne pompy ciepła powietrze/woda do ogrzewania domu już na miejscu w naszych salonach!

Zapraszamy do oględzin urządzeń BUDERUS i SAMSUNG oraz doboru odpowiedniego zestawu dla Państwa potrzeb i wymagań. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wyjaśnimy, dlaczego pompa ciepła jest najtańszym w eksploatacji źródłem ciepła dla domów jednorodzinnych w naszym kraju.

Zapraszamy do kontaktu i naszych salonów sprzedaży!

Ogrzewanie domu gazem z sieci

Przykładowy projekt instalacji gazu W związku z rozwojem sieci gazowej w powiatach: pajęczańskim, kłobuckim, wieluńskim i częstochowskim stworzyliśmy krótki poradnik dla osób zainteresowanych ogrzewaniem domu gazem. Dzięki niemu dowiecie się Państwo, krok po kroku, co należy spełnić, aby zacząć ogrzewać swój dom gazem ziemnym z sieci.

 

Zapraszamy do działu Porady i do nowopowstałej sekcji Instalacje gazowe.

Cennik pomp ciepła

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym cennikiem usług montażu pomp ciepła przez naszą firmę. Oferujemy montaż dla domów jednorodzinnych już od  19 900 zł. Decydując się na nasze usługi otrzymują Państwo:

  • fachowe doradztwo i dobór urządzeń
  • montaż wykonany przez naszych wykwalifikowanych instalatorów
  • dogodne terminy montażu
  • własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • brak ukrytych kosztów

W razie pytań zapraszamy do kontaktu i naszych salonów sprzedaży!

Strony